Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bloger roku 2013

Nominace byla ukončena


Na této stránce můžete nominovat své oblíbené blogery či blogerky do finále ankety Bloger roku 2013, a to celkem v pěti kategoriích - dvou hlavních a třech vedlejších.

Nominovat zde můžete právě (a jedině) blogera, z jehož článku jste na tuto stránku přišli. Proto se před hlasováním se ujistěte, že ve větě: Ano, chci nominovat blogera jmeno.blog.idnes.cz ve vybrané kategorii nad hlasovacím tlačítkem vidíte v adrese skutečně jméno blogera, kterého chcete nominovat. Pokud ne, stránku opusťte bez hlasování a vraťte se na ni z profilu blogera, pro kterého hlasovat chcete. (Jménem se rozumí jméno, které je obsaženo ve webové adrese blogera. Pokud se tedy například blogerka vdala, ale v adrese svého blogu má původní jméno, pro nominaci platí jméno původní.)

Váš hlas je platný teprve po kliknutí na tlačítko "Hlasovat". Od té chvíle pro tohoto blogera ve stejné kategorii už hlasovat nemůžete. Můžete ho ale nominovat ještě v jiné kategorii, pokud jste mezitím hlas v oné kategorii nedali někomu jinému. Máte totiž celkem jen jeden hlas pro každou kategorii. Pokud z této stránky odejdete, aniž byste hlasovali, váš hlas není započten a můžete si volbu ještě rozmyslet. Pozor! Jakmile odhlasujete, váš hlas už nelze zrušit. Proto si volbu raději dobře rozmyslete. A ještě vzkaz pro trolly: Uja Vtipkára nechte prosím letos doma. Nominovat záměrně blogery v kategoriích, v nichž nepůsobí, nebo muže v kategorii blogerka roku a naopak, není ani vtipné ani důstojné. Nekorektní nominace nebudou platné.

Nominovat jiného blogera  v další kategorii můžete opět tak, že si otevřete jeho libovolný článek a pod ním kliknete na tlačítko Chci hlasovat pro autora tohoto článku.

V hlavních kategoriích Bloger roku a Blogerka roku nominujete blogera, který je vám z jakýchkoli důvodů nejmilejší, nejsympatičtější, píše podle vás nejlepší články.

V kategorii Fotograf blogu nominujte blogera, jenž je podle vás nejlepší v oboru Fotoblogy, v kategorii Literát blogu pak toho, kdo podle vás nejlépe píše povídky, básně, fejetony, novely či dokonce romány. V kategorii Objev roku pak můžete nominovat blogerku nebo blogera, který podle vás v roce 2013 vstoupil na blogerskou scénu nejvýrazněji. Počátek blogerské kariéry nominovaného nemusí spadat do roku 2013, v tomto roce však musí mít bloger první výraznou aktivitu.

***

Jak nominovat 

Nominovat svého oblíbeného blogera nebo blogerku do finálové části ankety Bloger roku 2013 můžete tedy stejně jako loni tak, že pod kterýmkoli jejich článkem kliknete na tlačítko Chci hlasovat pro autora tohoto článku. Po kliknutí se dostanete na nominační stránku daného blogera, tedy na stránku, na níž právě čtete tento text.

Každý bloger má ve svém profilu také přenosné tlačítko – pokud ho chcete v anketě podpořit, můžete tlačítko přenést na libovolné webové stránky, třeba na váš osobní web, na facebook apod. Pak se na hlasovací stránku tohoto blogera dostanou i návštěvníci vašich stránek po kliknutí na toto přenesené tlačítko.

Letos udělíme také cenu redakce.

***

Co, kdy, jak

Hlasovat může pouze čtenář registrovaný v Klub iDNES+ (to je například každý diskutující či každý odběratel zpravodajství do Kindle ap.). Hlasovat nelze pro administrátory blogu a zaměstnance MAFRA, a.s. (hlasy nebudou započteny).

Nominační kolo probíhá od pátku 17.ledna 2014 do půlnoci neděle 9.února 2014.

Deset blogerů s nejvyšším počtem nominací v každé kategorii postoupí do finále ankety, které proběhne během února 2014. Ve finále budou moci - už v klasické anketě - čtenáři iDNES.cz vybrat vítěze všech kategorií.

Redakce Blog iDNES.cz

Z blogu na Technet

Petice

Blogování vás neuspokojuje, máte vyšší ambice? Radek Folprecht poradí, jak se propsat do vyšších pater.

Redakční blogy

  • Redakční blog
  • Blog info
  • První pokus
  • Názory a komentáře

Reklama

Žebříčky

Ikonka blogu pro váš web

Přiveďte čtenáře Vašich stránek i na Váš blog umístěním této ikonky.

Jak na to ?
Zkopírujte následující HTML kód a vložte ho do svých stránek:

<a href="http://blog.idnes.cz"><img src=" http://imgs.idnes.cz/media/A070913_MBB_ICO_BLOG_IDNES_N.GIF" border="0" width="88" height="31" alt="blog.idnes.cz"></a>

TIP REDAKCI & RSS